DDS priama voľba

Služba realizovaná v bytovom dome Damborského 6-8, Bratislava

 

Predchádzajúca služba

LED Senzorové osvetlenie
6-7/2019

Návrat na bytový dom

Damborského 6-8
Bratislava

Nasledujúca služba

BES DESFire
6-7/2019


Popis

V bytovom dome mali analógové dorozumievacie zariadenie KARÁT. Toto sme nahradili digitálnym dorozumievacím systémom DDS KARÁT s priamou voľbou.

Okrem modulov zvončekového tabla a napájacieho zdroja sme vymenili aj bytové telefóny a zvislú kabeláž. Pôvodnú kabeláž od JOP po bytové DT sme použili aj na vyzvonenie DT z tlačidla pred bytom.

Okrem prístupového systému sme zrenovovali aj dorozumievací systém. Pôvodný analógový sme vymenili za digitálny. Nakoľko pôvodný bol vo vyhotovení KARAT, tak sme to využili a v table sme vymenili len moduly dorozumievacieho systému.

Kabeláž sme robili takisto novú, tiež sme vymenili napájací zdroj. Pôvodné ostalo len vedenie medzi bytom a JOP rozvádzačom.

Pri zapájaní domácich telefónov sme využili aj svorky na vyzvonenie spred bytu. Odteraz zvoní telefón aj vyzvonením z tabla, aj spred bytu samozrejme so zvukovým odlíšením.

Viac informácií o službe: Digitálny dorozumievací systém DDS - priama voľba


Obdobie

6-7/2019


Firmy

Na realizácii tejto služby sa podieľali nasledovné firmy:


Fotogaléria

Pôvodné tablo Karát s novými modulmi DDS

1. Pôvodné tablo Karát s novými modulmi DDS

DDS slúži po novom okrem otvárania brány, komunikácie medzi návštevou a bytom aj na interkomovú komunikáciu medzi jednotlivými bytmi vo vchode

2. DDS slúži po novom okrem otvárania brány, komunikácie medzi návštevou a bytom aj na interkomovú komunikáciu medzi jednotlivými bytmi vo vchode


Mapa